greenroom greenroom greenroom

The greenroom wants You.

gyere és dolgozz velünk:

Technikai Projekt menedzser

Te vagy a mi emberünk, ha folyékonyan, szótár nélkül beszélsz egyszerre a fejlesztők és az ügyfelek nyelvén, sőt mesteri ügyességgel zabolázod meg a rakoncátlan digitális projekteket! Jelentkezz, várnak az izgalmas techi kihívások és egy szuper csapat!

Érdekel?

account manager

Téged keresünk, ha már eltöltöttél pár évet accountként, és a kollégáid, ha tehetnék csak veled dolgoznának, mégis úgy érzed, ideje váltanod.

Érdekel?

Érdekel?

Érted a különbséget a frontend és backend között, sőt még a mobil fejlesztés koordinálása se hoz zavarba? Király!

A fejlesztők világa mellett tökéletesen ismered és adaptálod az ügyfelek igényeit is? Még királyabb!

Ha mindezekből olyan digitális platformokon működő megoldásokat kerekítesz ki, amitől mindenki boldog és elégedett, akkor pedig tárt karokkal várunk hozzánk!
Multitasking, probléma megoldás, gondolkodás, összeszervezés: ezekből fog állni a munkád. Ha még itt is elégedetten bólogatsz, olvass tovább, mit tartogatunk a számodra.

Feladatok

  • különböző volumenű fejlesztési projektek vezetése
  • frontendesek, backendesek, mobil fejlesztők, UX-es és designer kollégák munkájának koordinációja és persze maximális támogatása
  • ugyanakkor az ügyfelek igényeinek megértése, és az elvárásaik megvalósítása
  • rend és fegyelem megtartása… ami persze a projekt menetét illeti: dokumentációk, specifikációk írása, pontos timingolás
  • mindezeket úgy, hogy az ügyfél és a csapat is a lehető leggördülékenyebbnek érezze a munkafolyamatokat

Elvárások

  • legalább 2 éves, digitális projekt manageri tapasztalat
  • digitális projektek alapvető elemeinek, fázisainak ismerete és értése, valamint projektkezelő rendszer használata (nekünk a JIRA elég nagy barátunk – szeretjük, használjuk.)
  • jó kommunikációs készség, találékonyság, asszertivitás
  • magabiztos angoltudás szóban és írásban is
  • csapatjátékos attitűd: nem csak házon belül, mert szeretünk ügyfeleinkre partnerként tekinteni
  • multitasking: magabiztosan navigálsz a párhuzamosan futó projektek és feladatok között
  • nyitottság, hogy együtt új, izgalmas dolgokat tanulhassunk

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • támogató és inspiráló környezet
  • rugalmas munkarend (8-16/ 9-17/10-18)
  • professzionális csapat, lelkes kollégákkal
  • izgalmas feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • szakmai konferenciákon, workshopokon való részvétel
  • és egy panorámás, gyönyörű budai kert vár

Jól hangzik?

Akkor ne sokat gondolkodj, csatold fényképes cv-det, fizetési igényed és esetleg kedvenc munkáidat a jobs@greenroom.hu-ra.

Írd a tárgyba, hogy tech pm, így biztosan nem hívunk be fejlesztőnek! :)

Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az Adatkezelési Tájékoztatót megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.

COVID
A járvány felfutásakor mi is Home Officeba vonultunk, hogy mindenki biztonságosan folytathassa a munkáját otthonról.

Greenroom