greenroom greenroom greenroom

The greenroom wants You.

gyere és dolgozz velünk:

Concept Art Director

Már bebizonyítottad, hogy vizuális típus vagy? Hiába a több éves ügynökségi tapasztalat, úgy lelkesedsz, mint a pályád kezdetén? Akkor te vagy a mi új Concept Art Directorunk!

Érdekel?

Érdekel?

Senior account manager

Téged keresünk, ha már eltöltöttél jó pár évet integrációs kampányokért felelő vezető accountként, és a kollégáid, ha tehetnék csak veled dolgoznának, mégis úgy érzed, ideje váltanod.

Érdekel?

Gyere hozzánk, ha a magas esztétikai érzéked, a reklámgrafikai és tipográfiai tudásod végül mesteri koncepciókban ölt testet. Sőt: nem csak csinálni, de mondani is szereted? Úgy, hogy az ügyfelek egyből beleszeretnek az ötletbe? Akkor nincs mit ezen szépíteni, küldd a CV-d!

Feladat

  • Ismerd a hozzád tartozó márkákat! A kampányokat úgy vizuálisan, mint ötlet szinten is tartsd kézben. Mindezt a szövegíró pároddal szoros emberfogásban.
  • Légy proaktív! Vezess végig egy szerelemprojektet az ötleteléstől egészen a cannes-i vörös szőnyegig.
  • Vedd ki az oroszlánrészedet a tenderekből! Ilyenkor akár lead kreatívként számítunk Rád.
  • Pesztráld az alád tartozó juniorokat! Motiváld, szeretgesd, kérd számon őket!

Elvárás

  • minimum 5 éves ügynökségi tapasztalattal rendelkezel művészeti területen
  • magas esztétikai érzéked, reklámgrafikai és tipográfiai tapasztalatod van
  • a reklámszakma működési folyamatait csuklóból kirázod
  • nem csak alkotni tudsz, hanem koncepcióban is gondolkodni
  • naprakész vagy a design trendek és stílusok ismeretében
  • minimum középfokon beszélsz angolul
  • igazi csapatjátékos vagy
  • nemcsak az ebédnél, de a preziken is hallatod a hangod
  • kiválóak a kommunikációs készségeid
  • gyors és megbízható vagy
  • kreativitásod nem ismer határokat
  • az asztalodon van néha kupi, a munkáidban soha

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Támogató környezet és lelkes kollégák
  • Profi csapat
  • Izgalmas feladatok
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Kutyusodat is örömmel látjuk
  • És nem mellesleg egy gyönyörű budai kert vár

Jól hangzik?

Akkor ne sokat gondolkodj, csatold fényképes cv-det és kedvenc munkáidat a jobs@greenroom.hu-ra.

Írd a tárgyba, hogy Concept Art Director, így biztosan nem hívunk be fejlesztőnek! :)

Az adataim megadásával és az önéletrajzom feltöltésével kijelentem, hogy az Adatkezelési Tájékoztatót megismertem és elfogadom és az abban szereplő adatkezelésekhez – beleértve az elektronikus kapcsolatfelvételhez és kapcsolattartáshoz – hozzájárulok.

Greenroom