greenroom greenroom greenroom

The greenroom wants You.

gyere és dolgozz velünk:

Content specialist

Téged keresünk, ha PR-osként már megjártad a másik oldalt, de úgy érzed, ideje váltanod. Rád gondolunk, ha ismered és átlátod a média farkastörvényeit.

Junior backend developer

Már a sulibuliban is kékhalálnak öltöztél? Kétszer is?!
Te voltál a szintis a formatc: nevű punkbandában?

Érdekel?

Érdekel?

Érdekel?

Senior account manager

Téged keresünk, ha már lehúztál pár évet digitális accountként,
a kollégáid, ha tehetnék csak veled dolgoznának, de úgy érzed, ideje váltanod.

Érdekel?

Illesz a csapatba, ha tudod, mi a különbség reklám és tartalom között. Kellesz nekünk, ha a te posztjaidat osztják meg mások, és nem te másokét.

Jelentkezz, ha contentgyártás nélkül elviselhetetlenek a napjaid. Kicsit talán még szédülsz is.

Feladat

  • reklámügynökségünk közösségi média jelenlétének pörgetése
  • díjnyertes munkáink content alapú kommunikációja
  • kapcsolattartás a sajtóval, bloggerekkel, véleményvezérekkel nemzetközi és magyar területen
  • a kreatív csapat tagjaként content alapú reklámok kitalálása

Elvárás

  • újságírói vagy PR-os tapasztalat minimum 3 év
  • erős kapcsolati háló az online sajtóval
  • kiemelkedő SM ismeret
  • magas színvonalú íráskészség
  • erős angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • professzionális csapat
  • izgalmas feladatok
  • és egy gyönyörű budai kert vár

Jól hangzik?

Akkor ne sokat gondolkodj, csatold fényképes cv-det és kedvenc munkáidat a creative@greenroom.hu-ra.

Írd a tárgyba, hogy content specialist, így biztosan nem hívunk be irodavezetőnek!:)

Juniorbackend developer

Főbb feladatok

  • PHP alapú keretrendszer bővítése / karbantartása
  • PHP alapú alkalmazás fejlesztése
  • Adatbázis építés / optimalizálás

Elvárások

  • PHP / MySQL magas szintű ismerete
  • Szerver oldali ismeretek alapszinten
  • Angol nyelvtudás dokumentáció-értelmezés szinten

Előnyök

  • Szerver oldali JS ismeretek
  • Jártasság mobil applikáció fejlesztésben
  • Google, Facebook, egyéb social apik ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete

  • Versenyképes fizetés
  • és egy gyönyörű budai kert vár.

Akkor ne sokat gondolkodj, csatold fényképes cv-det és kedvenc munkáidat a developer@greenroom.hu-ra.

Írd a tárgyba, hogy junior backend developer, így biztosan nem hívunk be irodavezetőnek!:)

Greenroom